Bogaty wybór
- nagrobków
- grobowców
- galanterii nagrobnej
- liternictwa

Usługi kamieniarskie w Krakowie

30 listopada 2018

Nagrobki, grobowce, galanteria nagrobna, grawerowanie,  usługi kamieniarskie w dobrych cenach. Kraków DSCF5424_copy-300x292 Usługi kamieniarskie w Krakowie
Potrzebujecie nagrobka o wysokiej jakości, galanterii nagrobnej, grawerowania, wykonania piwnicy, obramowania nagrobnego i wielu innych rzeczy, którymi zajmują się zakłady kamieniarskie? Dobrze trafiliście – nasza firma oferuję usługi kamieniarskie w niskiej cenie. W dalszej części tego wpisu możecie przeczytać więcej na temat naszej oferty.

Żeby nie pisać bez zdjęć – nasze realizacje

Zdjęcia lepiej opiszą to, w jaki sposób wykonujemy nasze usługi. Rzeczy wykonane przez nas są najwyższej jakości, z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Oto galeria naszych realizacji – nagrobki oraz grobowce. Oczywiście w rzeczywistości wszystko prezentuje się znacznie lepiej niż na zdjęciach – w końcu po samym obrazie nie można zobaczyć jak dobrze wykonana jest konkretna rzecz.

Tanio i szybko

Każda usługa, którą wykonujemy ma dla nas wysoki priorytet. Wszystko wykonujemy na czas, starannie, bez zbędnego pośpiechu – każdy szczegół ma znaczenie. Dlatego też jeżeli potrzebujecie jakiegoś elementu galanterii nagrobnej – na przykład wazonu, bądź też lampionu – to bardzo dobrze trafiliście. Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą – to zapraszamy do kontaktu.

Wykonujemy usługi na terenie Krakowa oraz okolic

Nasza firma zajmuje się wykonywaniem nagrobków oraz grobowców na terenie Krakowa i okolic – dlatego też jeżeli potrzebujecie takiej usługi w tym miejscu, to zapraszamy do kontaktu – na podstronie „kontakt” mogą Państwo znaleźć wszystkie informacje potrzebne do skontaktowania się z nami.

Pięć lat gwarancji na stabilność nagrobka

Nasza firma jest pewna jakości swoich usług, dlatego też udzielamy pięć lat gwarancji na stabilność nagrobka. Dzięki temu możecie być pewni, że każda rzecz, która zostanie wykonana przez nasz zakład kamieniarski będzie najwyższej jakości, oraz nie ulegnie zniszczeniu w krótkim czasie.

Jako jedyni oferujemy darmową roczną polisę ubezpieczeniową

Jako jedyny zakład kamieniarski, oferujemy Państwu darmową roczną polisę ubezpieczeniową od szkód oraz aktów wandalizmu na naszych nagrobkach oraz grobowcach. Szkody, które wynikły z aktów wandalizmu należą do rzadkich przypadków – jednak zawsze lepiej jest mieć jakąś ochronę na wypadek takiego zdarzenia. Dlatego też nasza firma oferuję taką usługę.