Bogaty wybór
- nagrobków
- grobowców
- galanterii nagrobnej
- liternictwa

Czym wyróżniają się nasze nagrobki

12 września 2019
Nagrobki, grobowce, galanteria nagrobna, grawerowanie,  usługi kamieniarskie w dobrych cenach. Kraków 20170830_134715-1-577x1024 Czym wyróżniają się nasze nagrobki

Wysokiej jakości nagrobek jest bardzo ważną rzeczą. Pomimo tego, wiele osób decyduje się na zakup tańszego nagrobka. A pomiędzy tanimi, a droższymi nagrobkami różnica jest naprawdę bardzo duża. Nagrobki niskiej jakości szybko się niszczą, nie mamy na nie żadnej gwarancji, a różne warunki atmosferyczne takie jak deszcz mogą bardzo szybko ten nagrobek uszkodzić. Z kolei droższe nagrobki, wykonane z materiałów o wysokiej jakości są odporne nawet na największe opady, są wytrzymałe – a także dostajemy na nie gwarancje, co samo w sobie oznacza to, że osoba która je wykonuje jest pewna tego, że nagrobki te długo wytrzymają. Czym na rynku wyróżniają się nasze nagrobki? Na ten temat przeczytacie w tym wpisie.

Gwarancja

Na nasze nagrobki udzielamy długiej gwarancji. Jako jedyni na rynku oferujemy roczną polisę ubezpieczeniową od szkód i aktów wandalizmu dla wykonanych przez nas nagrobków oraz grobowców. Ponadto, udzielamy pięć lat gwarancji na stabilność nagrobka. Dzięki takiej długiej gwarancji oraz polisie ubezpieczeniowej nie musicie martwić się o to, że zamówiony nagrobek szybko ulegnie zniszczeniu.

Materiały

Materiały, których używamy przy wykonywaniu nagrobków oraz grobowców są najwyższej jakości. Dzięki temu nagrobek jest bardzo wytrzymały i ładnie się prezentuje. Wysokiej jakości materiały są droższe od innych – ale różnica nie jest aż tak drastyczna, a dzięki nim nagrobek czy też grobowiec wygląda dużo lepiej i jest znacznie solidniejszy.

Ceny

Oferujemy konkurencyjne ceny. Jeżeli jesteście zainteresowani naszą ofertą, to zapraszamy do skontaktowania się z nami za pomocą dostępnych na tej stronie danych kontaktowych. Zapraszamy również do przeglądnięcia naszych realizacji. Możecie je znaleźć na naszej stronie internetowej.

Bogata oferta

Oferujemy wiele różnych produktów poza nagrobkami i grobowcami. W naszej ofercie posiadamy także piwnice, obramowania, grawerowanie oraz galanterię nagrobną, czyli dodatki takie jak wazony, misy, lampy, tralki, ławki, książki nagrobkowe oraz urny granitowe. Posiadamy wiele lat doświadczenia, dzięki czemu wszystkie produkty z naszej oferty są wykonane na najwyższym poziomie.